background
HAZIR ÇİM ÇEŞİTLERİ
background

Kullanım alanına göre çimleri aşağıdaki liste aracılığı ile inceleyebilir yada detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Bermuda Hazır Çim

Topa vuruş noktalarında, çim yollarda, engebeli alanlarda, spor sahaları, kamu ve özel çim alanlarda etkilidir. Düşük girdi ve sürdürülebilir özellikleri ile su bakımından tasarrufludur

Tifsport Hazır Çim

Tuzluluğa bir çok çeşidin dayanamayacağı kadar maksimum dayanım sağlar. Başlangıçta çelikle üretilen ince yapraklı yapısına sahip bir çeşittir. Ege ve Akdeniz sıcak yaz aylarında susuzluğa son derece toleranslıdır. Özellikle yıpranan futbol sahalarında, otellerde, golf sahalarında devamlı kullanılan alanlarda kendini yenileyen özelliği ile en çok tercih edilen bir hazır çim ürünüdür.

Riviera Cynodon Dactylon Hazır Çim

Hibrit bermudadalardan daha da üstün olan bir tohum çeşididir. Piyasaya sunulan yeni jenerasyon ile yaprak yapısı kısa olmasına rağmen boğum arası renklidir. Basılmaya ve koparılmaya son derece dayanıklı, yüksek sıcaklığa kuraklığa tuzluluğa karşı çok yüksek toleransa sahiptir. Kullanıldığı bölgeler Ege ve Akdeniz bölgelerinde kullanılır, yaz sıcaklarında hızlı gelişen çok yıllık sıcak iklim çimidir.

Paspalum Notatum Hazır Çim

Boyu kısadır, kıraç ve kumlu topraklarda dahi kalın bir çim örtüsü sağlar, kuraklığıa dayanıklıdır. tuzluluğa dayanıklılığı ile bilinir, deniz suyu ve atık su ile beslenebilir. Aynı zamanda bu çim türü yumuşak ve parlaktır.

Farklı ürün ve istekleriniz için lütfen talep gönderin
TALEP ET
Talep edin biz sizi arayalım

HEMEN ARA
OFİSİMİZ