background
SULAMA UYGULAMALARI
background

Mavera Çim gerek tarımsal sulama gerekse peyzaj sulama ihtiyaçlarınız için optimum çözümler sunar. Sulama ihtiyaçlarınız yerinde yapılan tespit sonucu projelendirilir onayınıza sunulur, onay alınan proje en kısa sürede uzman ekipler tarafından gerçekleştirilir.

peyzaj-toprak-altı-sulama-2
Peyzaj toprak altı damla sulama
TOPRAK ALTI DAMLA SULAMA

Navera Çim Peyzaj sulama uygulamaları ile kamusal parlar, firmalar ve şahışlara profesyonel hizmet vermektedir. Toprak altı damla sulama sistemi ile bahçeleriniz ve yeşil alanlarınız her zaman ihtiyacı olan suyu alırken, bahçe sakinlerinin bahçeyi kullanmasını engelleyen bir durum olmaz. Sulma her daim yapırken bahçeniz de kullanıma açıktır.
Arayın uzmanlarımız gelip sizin için bir plan oluştursun.

peyzaj-otomatik-sulama
Otomatik sulama sistemleri
OTOMATİK PEYZAJ SULAMA

Otomatik peyzaj sulama sistemleri her boyuttaki yeşil alanlar için sıklıkla tercih edilmektedir, Otomatik sistemler personel ve su giderlerini minimuma indirerek kısa sürede yapılan yatırımı çıkarmalarının yanı sıra olası insan hatalarınında önüne geçer.
otomatik sistemler kolay müdahale edilebilen bakımı oldukça kolay sistemler olması açısından da tercih sebebidir.
UYGULAMA ÖRNEKLERİ

tarimsal-toprak-altı-sulama
Tarımsal Sulama
TOPRAK ALTI DAMLA SULAMA

Mavera Çim olarak tarımsal sulama ihtiyaçlarınızı uygun koşullarda ve kaliteli malzemelerle karşılıyoruz. Sulama yapılacak alanın incelenmesinin ardından sulama planı tarafınıza sunuluyor, onayın alınması ile birlikte ekiplerimiz gelip kısa sürede sulama sisteminizi gerektiği şekilde yerleştiriyor.
Aşağıda konuyla ilgili videoyu izleyebilirsiniz.

Farklı ürün ve istekleriniz için lütfen talep gönderin
TALEP GÖNDER
Talep edin biz sizi arayalım

HEMEN ARA
OFİSİMİZ