background
GÜBRE ÇEŞİTLERİ
background

Mavera Çim olarak gübre ihtiyaçlarınızı kullanım amacına göre karşılıyoruz, aşağıda ithal ettiğimiz ürünlerden sadece birkaç tanesi örnek olaması amacı ile tanıtılmıştır. Peyzaj çalışmanız için etkili çözümü bulmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

NEOPLANT - Sphagnum

Neoplant beyaz baltık torfu, örtü altı yetiştiriciliğinde bütün bitkiler için temel yetiştirme ortamıdır. Böylece bütün uygulamalarda en iyi sonucu verir.

Beya baltık torfu, kalite açısından dünyanın en iyisidir. Bu beyaz torf kendi substratınızı oluşturabilmeniz için en uygun ham maddedir.

NEOPLANT - Substrate Fine 1

Bu Substrat yüksek kalitede beyaz baltık Suphagnum torfu ve dondurulmuş Kuzey Alman Suphagnum torfundan oluşmaktadır. Tohum, çelik ve saksılama uygulamaları için idealdir. Bu ürün orta derecede gübre içerir, su tutma kapasitesi oldukça fazla olup mükemmel bir drenaja sahiptir.

NEOPLANT - Substrate 1

Neoplant Substrate 1 yeni nesil viyol torfudur, fide yetiştiriciliği için özel olarak hazırlanmıştır. Modern saksılama ve tohum makinalarına uygundur, yapışma meydana gelmez.

Kurumayı önlemek ve kuruduğu taktirde hızla ıslanmasını sağlayabilmek için su emici polimer içerir. Tahta, taş, yabancı tohum, mantar, nemotad ve benzeri hastallık etmenlerini içermez.

NEOPLANT - Substrate 2

Neoplant Substrate 2 % 100 beyaz Baltık sphagnum torfudur. Hava ve su tutma kapasitesi mükemmel olan ürün, çiçekcilik ve fidancılık için özel olarak üretilmiştir.

Bitkilerinizin hızlı ve sağlıklı köklenmesini ayrıca sürekli ve düzenli büyümesini sağlar. Yüksek su be besin tutma kapasitesi avantajlı bir üründür, Sulamayı azaltır, besin kaybını en aza indirerek işçilikten ve harcamadan tasarruf sağlar

NEOPLANT - Substrate 3

% 100 sphagnum torfudur ve toprak kompost ve başka yabancı maddeler kesinlikle içermez. Tamamen sterildir. Kurumayı önlemek ve kuruduğu taktirde hızla ıslanmasını sağlayabilmek için su emici polimer içerir. Tahta, taş, yabancı tohum, mantar, nemotad ve benzeri hastallık etmenlerini içermez.

Fidancılık için özel olarak üretilmiş, tuzlanmayı önlemek için Gracotts SNR kontrollü salınım gübresi kullanılmıştır.

NEOPLANT - Coco-Peat

Neoplant cocpeat 45 lt bloklar su verilerek ıslatılır, suyu emen blok kısa sürede yumuşayarak dağılır ve 65 lt substrat elde edilir. Tohum çelik ve saksılama için idealdir. Kuru ağırlığının 9 katı suyu ve besini emerek bünyesinde depolayarak bitkiye ihtiyacı kadarını verir.

Gevşek yapısı sayesinde optimum köklenme ve büyüme ortamı yaratır. Sudan gübreden zamandan ve işçilikten tasarruf sağlar.

Farklı ürün ve istekleriniz için lütfen talep gönderin
TALEP GÖNDER
Talep edin biz sizi arayalım

HEMEN ARA
OFİSİMİZ