background
DEKORATİF ÇİT ÇİM
background
Dekoratif Çit Çim Özellikleri

Mavera Çim Çit duvar paneli malzemelerimiz plastik, halı veya yaprak çim değildir ve güneş ısısına karşı solma yanma yapmayan özel bir PVC malzemeden üretilmiştir. UV korumalı olup çim çitler paslanma yapmaz ve işlem görmüş galvanizli tel ile üretilir. Çim çitler yanmaz alev almaz özelliğe sahiptir.

Güvenlik açısından örgü tellerle aynı işleve sahip olmasının yanı sıra yeşillendirme ve dekoratif görünme açısından da avantajlı bir üründür. Bu özellikleri sayesinde çevre düzenlemesinde oldukça sık kullanılmaktadır. Kullanılan çim her ne kadar yapay çim olsa da park, arazi, arsa , ev bahçesi yada herhangi bir kuruma ait bahçelerde son dönemlerde ilgi odağı olmuştur.

Dekoratif çim çitin bu kadar fazla tercih edilmesinin sebebi dayanıklı bir yapıya sahip olması ve uygun fiyatlı olmasıdır.

Çit çimlerimiz ile havuzlar ev bahçeleri gibi kişisel alanlarınızı şık ve doğal bir şekilde kapatır aynı zamanda iç mekanlarda rahatlıkla kullanabilir, şık ortamlar yaratabilirsiniz.

Üretimini yaptığımız rulo Çimçitler 4×4 cm aralığında 1.6 mm kalınlığında galvanizli ve ultraviole korumalı, solmayan, yıpranmayan, alev almayan PVC den sıkıştırılıp örülerek yapılmıştır.

Farklı ürün ve istekleriniz için lütfen talep gönderin
TALEP ET
Talep edin biz sizi arayalım

HEMEN ARA
OFİSİMİZ