background
KULLANIM ALANINA GÖRE TOHUMLAR
background

Kullanım alanına göre çimleri aşağıdaki liste aracılığı ile inceleyebilir yada detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Özel Alanlar - 7M

İyi bakım ile çok sık dokusu ve koyu yeşil renge sahip olur. Basılmaya dayanıklıdır. Turizm tesisleri, oyun alanları ve özel peyzaj uygulamalarında güzel görüntüsü ile mükemmel sonuç verir. Üstün varyetelerin uyumlu beraberliğinden oluşan bu karışım uzun ömürlüdür.
İngiliz çimlerinin göz alıcı güzelliğini ülkemiz koşullarına uyarlamış özel karışıma sahiptir. Her türlü zor şartlara karşı yüksek performans sergiler ve mükemmeli arayanlar için geliştirilmiştir. Dayanıklı yapısı, basmaya, kısa biçime ve sıcaklığa direnci sayesinde yeşile ihtiyaç duyduğunuz tüm alanlarda yüksek performan almanızı sağlayan, gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz 7 çeşitli bir karışımdır.

Spor ve Golf Sahaları - 6M

Yapımı ve bakımı masraflı olan Golf sahaları gibi estetiğe önem verdiği gibi uzunyıllar niteliğini kaybetmeyecek çim alanları için ideal çözümdür. Yılların deneyimi ve tecrübesi ile doğaya uygun, çok kaliteli çeşitlerin en uygun oranlarda karışımını oluşturulan karışım spor alanları ve golf sahaları için beklentilerinizi karşılayacak çözümü size sunar
Ezilme ve basılmaya dayanıklı, yaz-kış yeşil kalabilen, olumsuz çevre şartlarına uyumlu, çabuk tesis olabilen, mantar hastalıklarına dayanıklılığı sayesinde bakım maliyeti düşük toprakaltı kök gelişimi ve kardeşlenmesi yüksek, 6 çeşitli bir karışımdır.

Sahil Şeridi Tesis Alanları - 5M

Hastalıklara dirençli kısa biçime uygun olan bu karışım kendini hızlı yenileyen bir çim tabakası oluşturur. Yoğun kullanılan pak oyun alı ve kampyerlerine basılmaya dayanıklı olduğu için uygundur.
5 Çeşit güçlü çimin karışımı ile elde edilen bu ürün yeşile iltiyaç duyduğunuz heryerde dayanıklılığı ile sizi memnun edecektir.

Oyun Alanları - 4M

Boşlukları süratle doldurma kabiliyetine sahip ince dayanıklı yapılı ve yavaş boy alması ile spor ve oyun alanlarında tercih edilen bir karışımdır. İyi sulanan alanlarda çok tatminkar sonuçlar veren karışım sık dokusu ile mükemmel yüzeyler oluşturur.
Ekonomik olarak uygun olmasının yanında iklim koşullarına olan uyumu, kendi kendine hızlı onarım kabiliyeti, dayanıklılığı, mantara ve hastalıklara karşı direnci ile geniş alanlar için ideal çözümü sunar.

Park Alanları - 3M

Her türlü yeşil alan için kullanılabilecek çevre koşullarına uyum sağlayabilen, az bakım ile iyi sonuç alınabilen kısa biçime uygun bu tür soğuğa ve sıcağa karşı dayanıklılığı ile yıl boyu yeşil rengini korur.
Basılmaya karşı dayanıklılığı ve hastalıklara karşı gösterdiği direnç ile park bahçe kullanımları için ideal bir tür olan karışım 3 farklı tohumdan elde edilir

Gölgeli Alanlar - 5S

Ağaç, çalı altları, bina gölgeleri gibi kısıtlı güneş alan alanlarda kullanılan özel karışım sık dokusu ile etkili bir kaplama çimidir.
Kış dönemi koşullarına iyi uyum sağlayan karışım yetersiz güneş ve zor çevre şartlarına sahip bakımı zor alanlar için ideal çözün sunar.

Zor Şart Alanları

Zorlu şartlar için yeşil görünümünü koruyan çok boylanmamasına rağmen gür ve yeşil alanlar oluşturan bu karışım, karayollarında refüjleri yeşillendirmede, piknik ve oyun alanlarında tercih edildiği gibi hipodrom gibi zorlu koşullarda da ilk tercih olarak öne çıkar.
Hayvancılık sektöründe de çiftlik hayvanlarının gezip otlayabileceği tesisler için kullanılır.

Deniz Kenarları - 3S

Akdeniz ve ege bölgelerimizde sıklıkla ihtiyaç duyulan, tuza ve kurak iklim şartlarına dayanıklı bir karışım olan 3S farklı çim türlerinin karışımı ile elde edilmiştir.  Hem yaz hem kış yeşil yeşil kalmayı başaran bu karışım turizm tesisleri, yazlık siteler, deniz kenarı tesisleri için yeşil alan sorununa ideal çözümü oluşturmaktadır

Farklı ürün ve istekleriniz için lütfen talep gönderin
TALEP ET
Talep edin biz sizi arayalım

HEMEN ARA
OFİSİMİZ